Ogłoszenia

Zwykły portal z ogłoszeniami!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia urządzeń piorących. Zajmujemy się wynajmem sprzętów do prania mechanicznego. W biurze mamy sprzęty do prania marki Karcher. Wszystkie sprzęty są regularnie naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z odkurzaczem otrzymujesz dwie ssawki: do prania narożników a także do czyszczenia płaskich powierzchni.

Jest szansa wypożyczenia na 1 dobę lub od piątku do poniedziałku. Ekstraktor można odebrać bezpłatnie w siedzibie firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miast np. w Piasecznie czy Konstancinie dostarczamy i odbieramy ekstraktor wprost do domu.

Trzeba czyścić kanapy zwykle dwa razy. Dzięki okresowemu praniu można utrwalić dobry stan kanapy. Wewnątrz materiału zbiera się wielka ilość bakterii. Ponadto poplamiona powierzchnia nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne przedsiębiorstwa ze stolicy najczęściej wykonują usuwanie brudu tapicerki metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu tapicerki roztworem wody i detergentu. To nieskomplikowana i bardzo efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy możliwe jest pozbycie się wszelakich zabrudzeń z kanapy? Z reguły tak. Odpowiednio dopasowana metoda w połączeniu z nowoczesnym ekstraktorem oraz odpowiednimi środkami chemicznymi pozwala usunąć najbardziej trwałe zabrudzenia, jakie psuły wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię